Newsletter

DENSO - ALTERNATORY I ROZRUSZNIKI

Zapraszamy do zapoznania się z oferta alternatorów i rozruczników firmy DENSO.

DENSO jest jednym z największych producentów części dla przemysłu motoryzacyjnego oraz światowym liderem w dziedzinie rozwoju i produkcji urządzeń obrotowych. Niezachwiane zaangażowanie firmy w wyjątkową jakość, konstrukcję i innowacje sprawiło, że nasze rozruszniki i alternatory są wybierane jako wyposażenie oryginalne przez producentów samochodów na całym świecie – otrzymując wiele międzynarodowych nagród od dostawców.

W oparciu o te kompetencje, program rozruszników i alternatorów DENSO dla rynku wtórnego spełnia standardy jakości OE, a każdy rozrusznik i alternator składa się z całkowicie nowych części, bez modułów regenerowanych.

Wszystkie urządzenia podlegają surowym procedurom produkcyjnym i testowym, dlatego możesz mieć pewność, że spełniają one najwyższe wymagania w zakresie montażu i osiągów. Program rozruszników i alternatorów DENSO jest na bieżąco aktualizowany i rozszerzany: obejmuje, obok unikatowych zastosowań OE dla firmy Toyota, szeroką gamę europejskich marek samochodów, takich jak Ford, Opel, BMW, Fiat i Land Rover.

 

sprawdź ofertę

Najnowsze części do wybranych samochodów dostępne w naszej bogatej ofercie.

nasze oddziały

Zobacz lokalizację oddziałów firmy Auto Euro - Części Samochodowe.

zamów części

Znajdź wybrane części do Twojego samochodu i zamów je w naszej firmie!