Newsletter


Szanowni Państwo,


firma AUTO EURO S.A. została utworzona w 1991 roku. W ciągu kilkunastoletniej działalności, dzięki konsekwentnej polityce skierowanej na zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klientów firma zapewniła sobie silną i stabilną pozycję na lubelskim rynku motoryzacyjnym.

Specjalizujemy się w sprzedaży części zamiennych do samochodów osobowych i dostawczych. Dzięki wieloletniej bezpośredniej współpracy z największymi producentami części zamiennych z całej Europy, którzy swoje wyroby dostarczają na linie montażowe wszystkich znanych producentów samochodów oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości.

AUTO EURO S.A. jest członkiem założycielem SDCM (Stowarzyszenie Dystrybutorów Części Motoryzacyjnch).

Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom oraz wymaganiom rynkowym oferujemy bogatą paletę asortymentową, systematycznie wzbogacaną o nowe artykuły. Naszą ofertę kierujemy do warsztatów samochodowych, sklepów i hurtowni motoryzacyjnych, firm posiadających własny tabor, a także do klientów indywidualnych.

Nasz dział sprzedaży tworzą ludzie z doświadczeniem, którzy zawsze mogą służyć Państwu fachową poradą. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę, nowoczesne formy komunikacji oraz szybką i skuteczną realizację dostaw.

Mając na uwadze satysfakcje i zadowolenie naszych klientów, każdy nasz partner handlowy ma swojego przedstawiciela, z którym ma możliwość indywidualnego negocjowanie warunków współpracy.
 
W maju 2012r. otworzyliśmy pierwszy oddział firmy w Tomaszowie Lubelskim, mieszczący się przy ul. Rolniczej 1.
Jest to największy skład części samochodowych znajdujący się najbliżej granicy z Ukrainą.


Kolejne oddziały zostały uruchomione w Chełmie przy ul. Hrubieszowskiej 102 oraz w Wieliczce przy ul. Narutowicza 24.


14 kwietnia 2014r. otworzyliśmy nasz oddział w Rusocinie k/Pruszcza Gdańskiego mieszczący się przy ul. Gdańskiej 6, który oferuje sprzedaż hurtową części do samochodów osobowych i dostawczych na terenie Trójmiasta i województwa pomorskiego.

Następnym oddziałem, jaki otworzyliśmy był oddział w Puławach mieszczący się przy ul. Lubelskiej 10.

W roku 2016 zostały otworzone 2 kolejne oddziały: w Łęcznej przy ul. Polnej 4 oraz Kraśniku przy ul. Lubelskiej 96

sprawdź ofertę

Najnowsze części do wybranych samochodów dostępne w naszej bogatej ofercie.

nasze oddziały

Zobacz lokalizację oddziałów firmy Auto Euro - Części Samochodowe.

zamów części

Znajdź wybrane części do Twojego samochodu i zamów je w naszej firmie!