Newsletter

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

woj. LUBELSKIE

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Robert Wilczyński - Chełm, Łęczna, Tomaszów Lubelski

Telefon: +48  601 651 822
E-mail: r.wilczynski@autoeuro.com.pl

Chełm    
     
Zbigniew Madej
Telefon:
 
+48  667 633 337
E-mail:
 z.madej@autoeuro.com.pl
  Adam Gawron
Telefon:
 
+48  603 939 202
E-mail:
 a.gawron@autoeuro.com.pl
     
Łęczna    
     

Kamil Wójcik
Telefon:
 
+48 667 633 340
E-mail:
k.wojcik@autoeuro.com.pl

   
     

Tomaszów Lubelski

   
     

Daria Pociejowska
Telefon:
 +48 793 887 295
E-mail:
 
d.pociejowska@autoeuro.com.pl

   

Marcin Wołowski - Kraśnik, Puławy, Radom

Telefon: +48 667 633 391
E-mail:
 m.wolowski@autoeuro.com.pl 

Puławy    
     
Ewa Mazurek
Telefon: +48  667 633 345
E-mail: e.mazurek@autoeuro.com.pl
   
     
Radom    
     

Rafał Podsiadło
Telefon: 
+48 667 633 346
E-mail:
r.podsiadlo@autoeuro.com.pl

   
     

Kraśnik

   
     
Piort Dudziak
Telefon: 
+48 573 403 419
E-mail:
p.dudziak@autoeuro.com.pl
   

Marcin Taracha - Lublin

Telefon: +48 667 633 386
E-mail:
 
m.taracha@autoeuro.com.pl

Radosław Kursa
Telefon:
 
+48  667 633 339
E-mail:
 
r.kursa@autoeuro.com.pl
Katarzyna Wrotkowska
Telefon: +48  506 417 223
E-mail: k.wrotkowska@autoeuro.com.pl
   
Tomasz Jankowski
Telefon:
 +48 667 633 364
E-mail: t.jankowski@autoeuro.com.pl
Rafał Tomaszewski
Telefon:
 +48 573 403 462
E-mail: r.tomaszewski@autoeuro.com.pl
   
Arkadiusz Pyrzanowski
Telefon:
 
+48 665 950 116
E-mail:
a.pyrzanowski@autoeuro.com.pl
 

 

woj. MAŁOPOLSKIE

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Emil Zosiuk - Wieliczka, Stalowa Wola

Telefon: +48  667 633 306
E-mail: e.zosiuk@autoeuro.com.pl

Wieliczka    
     
Szymon Janisz
Telefon:
 
+48 667 633 358
E-mail: 
s.janisz@autoeuro.com.pl
  Dariusz Bobola
Telefon:
 
+48 573 402 945
E-mail:
d.bobola@autoeuro.com.pl
     
Stalowa Wola    
     
Tomasz Kołodziej
Telefon:
 
+48 601 807 894
E-mail:
t.kolodziej@autoeuro.com.pl
   

 

WOJ. MAZOWIECKIE, ŁÓDZKIE, WIELKOPOLSKIE

Marcin Idziorek - Specjalista ds.Klientów Hurtowych
Telefon: +48  667 633 310
E-mail: m.idziorek@autoeuro.com.pl

 

woj. POMORSKIE

REGIONALNY KIEROWNIK SPRZEDAŻY

Kevin Szura - Rusocin, Starogard Gdański

Telefon: +48 782 994 479
E-mail: 
k.szura@autoeuro.com.pl 


Starogard Gdański    
     
Grzegorz Makowski
Telefon: 
+48  782 995 870
E-mail: 
g.makowski@autoeuro.com.pl
   Łukasz Wirwicki
Telefon: 
+48  782 994 481
E-mail: 
l.wirwicki@autoeuro.com.pl
     
Rusocin    
     
Jakub Szczerbowicz
Telefon: 
+48  578 033 788
E-mail:
j.szczerbowicz@autoeuro.com.pl
  Łukasz Lipiński
Telefon: 504 207 232
E-mail: l.lipinski@autoeuro.com.pl

 

Łukasz Bączkowski
Telefon:
+48 573 402 595
E-mail:
l.baczkowski@autoeuro.com.pl

 

M. Kacprzak
Telefon:
+48 667 633 350
E-mail:
m.kacprzak@autoeuro.com.pl

 

woj. PODKARPACKIE

Tomasz Zyzański - Specjalista ds. Klientów Hurtowych
Telefon: 
+48 667 633 392
E-mail: 
t.zyzanski@autoeuro.com.pl
 
                               

sprawdź ofertę

Najnowsze części do wybranych samochodów dostępne w naszej bogatej ofercie.

nasze oddziały

Zobacz lokalizację oddziałów firmy Auto Euro - Części Samochodowe.

zamów części

Znajdź wybrane części do Twojego samochodu i zamów je w naszej firmie!